Vytautas Birmontas

EY teisės paslaugų praktikos vyresnysis darbo grupės vadovas

Vytautas turi daugiau negu 10 metų praktikos konsultuojant verslo klientus įmonių, komercinės teisės, bylinėjimosi srityse.

Vytautas vadovavo ir dalyvavo kompleksiniuose tarptautiniuose teisinių paslaugų teikimo projektuose, kurie buvo sėkmingi klientams. Unikali patirtis, sukaupta konsultuojant klientus finansų teisės klausimais, patariant dėl įsigijimų ir susijungimų, taikant legal tech priemones tėra tik keletas aspektų, kurie sukuria prielaidas kurti ilgalaikius, atvirumu ir kompetencija grįstus santykius su klientais ir savo srities profesionalais.

Klientai pabrėžia Vytauto gebėjimą plačiau žvelgti į verslo procesus ir parinkti individualizuotus ir pasvertus sprendimus.

Vytautas yra aistringas operos gerbėjas. Operos kūriniai gali būti atliekami tik skirtingų sričių profesionalų komandos. Kiekvieno atlikėjo įgūdžiai atlikti kūrinį, įsiklausyti į atlikėjus, publiką, muzikantus yra nuosekliai gludinami ilgus metus, tam kad muzikos kūrinys būtų atliktas taip, kaip buvo sumanytas ir kaip yra pamėgtas išgirsti. Taigi, norint sublizgėtum, būtina skirti didžiulę dalį savo gyvenimo nuolat mokantis, lavinant savo įgūdžius bei įsiklausant. Vytautas tokiu pačiu požiūriu vadovaujasi kiekvieną dieną tam, kad kartu su visa komanda taptų patikimais jūsų patarėjais.

Be to, Vytautas mėgsta skaityti istorines knygas, kuruoja knygų mylėtojų klubą, yra karate kovotojas.

Susisiekite su Vytautu

Vytautas Birmontas LinkedIn

 

vb_blur_bg