Skaičiuoklės

icons_288x192

Atitikimas minimaliems patikimo mokesčių mokėtojo kriterijams

Pasitikrinkite, ar atitinkate minimalius patikimo mokesčių mokėtojo…

dismissal_288x288

Atleidimo iš darbo skaičiuoklė

Pasitikrinkite, kokią išmoką turėsite sumokėti atleidžiamam darbuotojui…

daily-allowance_288x192

Dienpinigių skaičiuoklė

Apskaičiuokite mokėtinus dienpinigius ir mokėtiną GPM

daily-allowance_288x192

Dienpinigių skaičiuoklė iki 2020 m.

Apskaičiuokite mokėtinus dienpinigius ir mokėtiną GPM

salary_288x192

DU skaičiuoklė nuo 2020 m.

Apskaičiuokite bruto ir neto darbo užmokestį, bei visą darbo vietos kainą…

returnable-vat_288x192

Grąžintino PVM skaičiuoklė

Patikrinkite, kokią PVM sumą galite susigrąžinti

icons_288x192-02

Įmokų asociacijoms apmokestinimas PVM

Pasitikrinkite, kaip nario mokama suma asociacijai turi būti traktuojama…

icons_288x192-05

Investicinio projekto lengvatos taikymas

Atlikite pirminį įvertinimą ar bendrovės investicinio projekto metu…

icons_288x192-06

Mokestinių nuostolių perdavimas

Įsivertinkite, ar ketinamas vykdyti mokestinių nuostolių perėmimas iš…

income-in-kind_288x192

Pajamų natūra skaičiuoklė

Pasitikrinkite kaip apmokestinamos pajamos natūra nuo 2020 m. sausio 1 d.

interest_288x192

Paskolos palūkanų skaičiuoklė susijusiems asmenims

Skaičiuoklė skirta fiziniams bei juridiniams asmenims, kurie teikia arba…

cit_288x192

PM lengvatų skaičiuoklė

Patikrinkite PM lengvatų įtaką pelno mokesčiui

icons_288x192-07

Skolininkų sumų pripažinimas beviltiškomis skolomis

Pasitikrinkite, ar esama skola atitinka beviltiškos skolos sąlygas.

average-salary_288x192

VDU skaičiuoklė

Apskaičiuokite dienos ir valandos vidutinį darbo užmokestį

EY Vedlys tai puikus ir patogus naujienų portalas, kuriame galima lengvai ir greitai rasti informaciją apskaitos, mokesčių, teisės klausimais vienoje vietoje. Labai džiugu, kad portale galima rasti daug informacijos įvairiomis temomis. Taip pat dėkojame už greitą ir aiškų atsakymą į pateiktą užklausą. Puiki galimybė peržiūrėti seminarų įrašus, jei negali sudalyvauti tiesiogiai seminare. EY Vedlys tikras kasdieninis pagalbininkas iškilus klausimui, ar tiesiog norint greitai ir lengvai rasti reikiamos naujausios ir aktualiausios informacijos. Ačiū Jūsų profesionaliai komandai!
logo_cola
Daiva Diržinauskienė, Baltijos mokesčių ir apskaitos vadovė

UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“

Visa svarbiausia finansinė ir teisinė informacija vienoje vietoje, didžiulė bazė, nuolatiniai atnaujinimai, seminarai, praktiniai patarimai ir aktualijos. Su EY Vedlio pagalba tiesiog neįmanoma praleisti svarbiausių naujienų. Labai patogu ir paprasta naudotis.
logo_cityservice
Mark Eljašov, Buhalterijos padalinio vadovas

UAB „City Service“

EY Vedlyje visada galima rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Labai naudingi nemokami el. seminarai. Rubrikoje „Situacijos“ galima rasti atsakymus į klausimus pagal atskiras sritis (mokesčių, apskaitos, teisines). Tai yra labai patogu paieškai.
lifosa_logo
Regvita Ivanovienė, Finansų direktorė

AB „Lifosa“

EY Vedlio paslaugomis naudojamės jau antrus metus. Antrųjų metų prenumeratą pasirinkome, nes įvertinome, kad mūsų įmonei tikrai yra nauda. Esame pasinaudoję paklausimų galimybe tiek mokesčių, tiek apskaitos klausimais – atsakymai buvo išsamūs ir profesionalūs ir padėjo priimant sprendimus.Taip pat teko pasinaudoti skaičiuoklių funkcionalumu. Labai gerai vertinu el. seminarus aktualiomis temomis – būtent temų aktualumas ir praktiškumas labai didelis privalumas. Teigiamai vertinu ir EY gaunamą naujienlaiškį, kuriame galima matyti naują ir aktualią mokestinę, apskaitinę ar teisinę informaciją. Apibendrinant – EY Vedlys – labai praktiškas ir paprastas įrankis, kur vienoje vietoje galima rasti ar gauti apskaitinę, mokestinę ir teisinę informaciją iš kompetetingų šaltinių.
logo_cgates_1
Arūnas Katinas, Vyr. buhalteris

UAB „Cgates“

Dėkoju EY vedlio komandai už kokybišką turinį, aktualias temas bei ekspertines žinias, taip svarbias vertinant ir užtikrinant įmonei tinkamiausius apskaitos sprendimus.
veikmes%20statyba
Renata Baliūnaitė, Vyr. buhalterė

UAB „Veikmės statyba“

EY Vedlį naudojame neseniai. Esame apskaitos ir audito paslaugas teikianti įmonė, todėl yra svarbu, kad randame naudingos informacijos apskaitos, audito bei teisiniais klausimais vienoje vietoje. Pastoviai peržiūriu video seminarus. Pastaruoju metu domina seminarai ir kiti klausimai apie SAF-T rinkmenos ruošimą ir malonu EY Vedlys dažnai rašo šia tema.
logo_apskaita%20ir%20turtas
Rima Grudulienė, Direktorė

UAB „Apskaita ir turtas“

Kodėl man patinka EY Vedlys? Visų pirma, dėl to, kad atsakant į paklausimus nežiūrima vien tik į vieną įstatymą, bet apimami ir mokesčių įstatymai, civilinis kodeksas ir kt. teisės aktai, kurie gali turėti įtakos situacijai, todėl pateikiami atsakymai yra visapusiški. Be to, operatyviai reaguojama į įvairias teisės aktų naujienas ir realias situacijas šalyje. Pastoviai organizuojami seminarai, kuriuos galima peržiūrėti vaizdo įrašuose.
logo_fertex
Olga Naumova, Vyr.buhalterė

UAB „Ferteksos Transportas“

EY Vedlį atradau prieš pusę metų. Naudoju portalą gilinti žinias, detalizuotis įstatymų vingrybėse, kai galimas dviprasmiškas traktavimas. Labai patogu, nes EY Vedlio komentaruose ir video medžiagoje konsultantai pateikia trumpą, aiškų ir profesionalų paaiškinimą. Taip taupau savo laiką, neieškodama įvairių išaiškinimų, komentarų ir praktikos internete ar įstatymų komentaruose. Taip pat patinka paskaityti ir paklausyti komentarus, tiesiogiai nesusijusius su dabartinės veiklos poreikiais, akiračiui praplėsti, susivokti kitų įmonių veiklos specifikoje ir problematikoje. Platesnis požiūris padeda bendraujant su klientais lengviau suvokti jų reikalavimus ir galimybes rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.
logo_avis_litdeal
Giedre Zaleniakaite, CFO

UAB „Litideal“