Mokestinių nuostolių perdavimas tarp grupės įmonių

2021-09-06 Mokesčiai
nuostoliai, nuostolių perdavimas, susiję asmenys, pelno mokestis, įprastinės veiklos nuostoliai, nuostoliai dėl vertybinių popierių arba išvestinių finansinių priemonių
El. seminaro vedėjai
Gabrielė Ašmenaitė
Egidijus  Kundelis

El. seminare bus nagrinėjami svarbiausi aspektai ir sąlygos, siekiant tinkamai perduoti mokestinius nuostolius susijusiam vienetui. Taip pat bus aptariama mokestinių nuostolių tarp grupės įmonių perdavimo tvarka, pateikiant praktines situacijas.


El. seminaro metu EY vyr. darbo grupės vadovas Egidijus Kundelis ir konsultantė Gabrielė Ašmenaitė aptars sąlygas, kurių visuma turi būti tenkinama, siekiant perduoti mokestinius nuostolius kitai grupės įmonei, ir aptars atvejus, kai nuostolių perkėlimas nėra galimas.

Taip pat bus nagrinėjamas tiek mokestinių nuostolių perkėlimas tarp Lietuvos vienetų, tiek užsienio vieneto mokestinių nuostolių perdavimas Lietuvos vienetui. El. seminaro vedėjai aptars mokestinių nuostolių perkėlimo laikotarpį ir paaiškins kaip turi būti perkeliami mokestiniai nuostoliai, kai vienetų mokestiniai laikotarpiai nesutampa.

Be to, bus išsamiai analizuojamas susitarimo dėl mokestinių nuostolių perdavimo įforminimas, mokestinių nuostolių perkėlimo įforminimas įmonių apskaitoje, pelno mokesčio deklaracijose bei paaiškinta kuriai iš įmonių tenka atitinkamos prievolės, susijusios su mokestinių nuostolių perkėlimo įforminimu. El. seminare taip pat bus aptariama kam ir kokios pasekmės gali kilti ir kokių veiksmų reikėtų imtis neteisingai apskaičiavus nuostolius.

El. seminaro vedėjai nagrinės praktinius pavyzdžius ir atsakys į žiūrovų užduotus klausimus.