Kaip sumažinti koronaviruso įtaką verslui? 10 praktinių patarimų

2020-03-17 Teisė
COVID-19, prastova, nuotolinis darbas
El. seminaro vedėjai
Agnė Petkevičiūtė
Rūta Žukaitė
Vytautas Birmontas

Nuotoliniame seminare kviečiame išgirsti praktinius EY teisės ir mokesčių ekspertų patarimus verslui, kaip elgtis ir į ką atkreipti dėmesį Lietuvoje paskelbus karantiną. Įžvalgos paremtos aktualiais teisinio reguliavimo metodais ir ilgamete tarptautine praktine patirtimi.


Dėmesio! Atsižvelgiant į itin didelį susidomėjimą šiuo el.seminaru, penktadienį organizuojame klausimų - atsakymų sesiją, kurios metu EY ekspertai atsakinės į praktinius klausimus. Daugiau informacijos rasite čia.

Šalyje paskelbus karantiną, verslas neabejotinai susiduria su būtinybe prisitaikyti, peržiūrėti verslo organizavimo modelį, kreiptis dėl valstybės paramos ir tartis su partneriais bei vadovais dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Dėl itin greitai besikeičiančių aplinkybių svarbu tinkamai įvertinti priimamų sprendimų atitiktį teisės aktų reikalavimams ir pasiruošti tolimesniems žingsniams.


Šiandieną taip pat turime aiškiai suvokti, kokiomis priemonėmis (teisinėmis, mokestinėmis ir pan.) galime naudotis tam, kad įmonė patirtų kuo švelnesnes pasekmes.

EY komanda operatyviai atsakys į visus Jūsų klausimus, kurie susiję su darbo, sutarčių ir mokesčių aspektais karantino metu.