GPM apžvalga darbdaviui prieš teikiant metinę GPM312 deklaraciją

2022-01-17 Mokesčiai
GPM, GPM312, deklaravimas
El. seminaro vedėjai
Gintarė Braziulienė
Simona Pocevičiūtė

El. seminare EY mokesčių skyriaus darbo grupės vadovė Simona Pocevičiūtė ir vyr. konsultantė Gintarė Braziulienė aptars darbdaviams kylančius klausimus, susijusius su gyventojų pajamų mokesčiu (GPM).


Kaip kasmet, taip ir šiemet - nenumaldomai artėjant įmonių metinių GPM deklaracijų (GPM312) už 2021 m. pateikimo terminui, buhalteriams ir kitiems atsakingiems asmenims kyla įvairių klausimų, susijusių su apmokestinamųjų pajamų nustatymu, mokesčio apskaičiavimu bei pačiu deklaravimu.  

Atsižvelgdami į šios temos aktualumą, kviečiame į el. seminarą, kurio metu EY mokesčių skyriaus darbo grupės vadovė Simona Pocevičiūtė ir vyr. konsultantė Gintarė Braziulienė atsakys į dažnai kylančius klausimus, kurie, tikimės, palengvins deklaravimo procesą.  

El. seminaro metu bus aptartos ne tik su deklaravimu susijusios temos, tačiau kartu bus pateikiama ir kita aktuali su GPM susijusi informacija darbdaviams. 

El. seminare bus papildomai nagrinėjami šie klausimai: 

  • Į ką reikėtų atkreipti dėmesį darbuotojams suteikus pajamų natūra ar išmokėjus kitų išmokų?  

  • Nuotolinis darbas, į ką darbdavys turėtų atkreipti dėmesį svarstydamas bendrovėje įdiegti šį sparčiai populiarėjantį darbo būdą? 

  • Kokie su GPM susiję aktualūs pasikeitimai įsigaliojo nuo 2022 m. pradžios?