D.U.K.

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus. Jei neradote atsakymo į rūpimą klausimą, rašykite vedlys@lt.ey.com

 

 

- Žiūrėti EY Vedlio TV turinį: dalį video apžvalgų ir el. seminarus;

- Naudotis dalimi skaičiuoklių.

- Skaityti naujienas.

 


 

Taip, tokia galimybė yra. Jūs galite išbandyti EY Vedlį nemokamai 30 dienų.


 

- Registruokitės EY Vedlyje;

- Prisijungę prie savo EY Vedlio paskyros viršutiniame meniu paspauskite “Išbandyk“;

- Peržiūrėkite įmonės duomenis;

- Paspauskite “Patvirtinti įmonės duomenis”.

Atlikus šiuos veiksmus, EY Vedlį galėsite bandti nemokamai 30 dienų.


 

Ne, jūs neturite jokių įsipareigojimų po nemokamo 30 dienų išbandymo. Tai reiškia, kad jums automatiškai nėra priskiriamas joks mokamas planas.


 

EY Vedlio planų kainas galite rasti čia.

 


 

Taip, yra. Dėl individualių pasiūlymų galite kreiptis:

Pardavimų specialistė

Karolina Vasiljevaitė

Tel. nr.: +370 5 274 2230

El. paštas: Karolina.Vasiljevaite@lt.ey.com


 

- Prisijunkite prie savo paskyros EY Vedlio portale;

- Užveskite kompiuterio pelę ant savo prisijungimo vardo meniu juostoje. Pvz.: „Sveiki, Vardenis Pavardenis“;

- Atsiradusiame meniu pasirinkite „Mano paskyra“;

- Atidariusiame lange spauskite „Paslaugos“;

- Šiame skyriuje matote „Naudotojų skaičius“ ir „Aktyvūs naudotojai“:

  1. Spauskite mygtuką „Priskirti naują naudotoją“;
  2. Įveskite naudotojo el. paštą, kuris yra savo atlikęs paskyros registraciją ir aktyvaciją;
  3. Spauskite mygtuką „Patvirtinti“.

 

Taip, papildomo naudotojo kaina yra 10 EUR/mėn.


 

Taip, už planus yra mokama visa suma iš karto. Galutinę sumą matysite pasirinkę konkretų planą ir įsidėję jį į pirkinių krepšelį.


 

Paslaugos gavėjas turi teisę pateikti prašymą nutraukti Paslaugų teikimo planą nepasibaigus jo galiojimui. Paslaugų gavėjas turi pateikti prašymą el. paštu vedlys@lt.ey.com nurodydamas bendrovės, kurią atstovauja duomenis, asmens duomenis ir Paslaugų teikimo planą, kurį nori nutraukti.


 

Slaptažodį galite pasikeisti čia.


 

Slaptažodį galite pasikeisti prisijungus prie paskyros ir paspaudus „Nustatymai“.


 

El. pašto adresą galite pasikeisti prisijungus prie paskyros ir paspaudus „Nustatymai“.


 

El. pašto adresą galite pasikeisti prisijungus prie paskyros ir paspaudus „Nustatymai“.


 

Atsakome į klausimus, kurie nereikalauja gilesnės analizės ir konkrečios situacijos nagrinėjimo. Jeigu matome, kad klausimas yra sudėtingas, galime nukreipti jus į  Ernst & Young bendrovės darbuotojus konsultacijai. Naudojimo taisykles galite rasti čia.


 

Sudėtingas klausimas – klausimas, kuriam nėra parengtas apibendrintas mokesčio įstatymo paaiškinimas (komentaras), nėra parengtas ir viešai paskelbtas klausimo temą nagrinėjančios institucijos paaiškinimas/komentaras jų internetiniame puslapyje, skirtingai suformuota arba nesuformuota mokestinė, apskaitos ir teisinė praktika, kai atsakymui reikalinga atlikti papildomą nagrinėjimą, atlikti detalesnę aplinkybių analizę, papildomai surinkti duomenis ir juos įvertinti. Naudojimo taisykles galite rasti čia.


 

Ne, dalis vaizdo įrašų yra mokami. Visus video įrašus galite matyti naudodamiesi nemokamu išbandymu 30 dienų arba įsigiję planą.


 

Klausimus dėl EY Vedlio naudojimo (registracija, prieiga prie paslaugų ir pan.) siųskite el. paštu vedlys@lt.ey.com arba skambinkite I-V 9:00-17:00 tel. nr. +370 5 259 4596.

 

Klausimai dėl EY Vedlio planų, paslaugų įsigijimo, individualių pasiūlymų:

Pardavimų specialistė

Karolina Vasiljevaitė

Tel. nr.: +370 5 274 2230

El. paštas: Karolina.Vasiljevaite@lt.ey.com

 


EY Vedlys tai puikus ir patogus naujienų portalas, kuriame galima lengvai ir greitai rasti informaciją apskaitos, mokesčių, teisės klausimais vienoje vietoje. Labai džiugu, kad portale galima rasti daug informacijos įvairiomis temomis. Taip pat dėkojame už greitą ir aiškų atsakymą į pateiktą užklausą. Puiki galimybė peržiūrėti seminarų įrašus, jei negali sudalyvauti tiesiogiai seminare. EY Vedlys tikras kasdieninis pagalbininkas iškilus klausimui, ar tiesiog norint greitai ir lengvai rasti reikiamos naujausios ir aktualiausios informacijos. Ačiū Jūsų profesionaliai komandai!
logo_cola
Daiva Diržinauskienė, Baltijos mokesčių ir apskaitos vadovė

UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“

Visa svarbiausia finansinė ir teisinė informacija vienoje vietoje, didžiulė bazė, nuolatiniai atnaujinimai, seminarai, praktiniai patarimai ir aktualijos. Su EY Vedlio pagalba tiesiog neįmanoma praleisti svarbiausių naujienų. Labai patogu ir paprasta naudotis.
logo_cityservice
Mark Eljašov, Buhalterijos padalinio vadovas

UAB „City Service“

EY Vedlyje visada galima rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Labai naudingi nemokami el. seminarai. Rubrikoje „Situacijos“ galima rasti atsakymus į klausimus pagal atskiras sritis (mokesčių, apskaitos, teisines). Tai yra labai patogu paieškai.
lifosa_logo
Regvita Ivanovienė, Finansų direktorė

AB „Lifosa“

EY Vedlio paslaugomis naudojamės jau antrus metus. Antrųjų metų prenumeratą pasirinkome, nes įvertinome, kad mūsų įmonei tikrai yra nauda. Esame pasinaudoję paklausimų galimybe tiek mokesčių, tiek apskaitos klausimais – atsakymai buvo išsamūs ir profesionalūs ir padėjo priimant sprendimus.Taip pat teko pasinaudoti skaičiuoklių funkcionalumu. Labai gerai vertinu el. seminarus aktualiomis temomis – būtent temų aktualumas ir praktiškumas labai didelis privalumas. Teigiamai vertinu ir EY gaunamą naujienlaiškį, kuriame galima matyti naują ir aktualią mokestinę, apskaitinę ar teisinę informaciją. Apibendrinant – EY Vedlys – labai praktiškas ir paprastas įrankis, kur vienoje vietoje galima rasti ar gauti apskaitinę, mokestinę ir teisinę informaciją iš kompetetingų šaltinių.
logo_cgates_1
Arūnas Katinas, Vyr. buhalteris

UAB „Cgates“

Dėkoju EY vedlio komandai už kokybišką turinį, aktualias temas bei ekspertines žinias, taip svarbias vertinant ir užtikrinant įmonei tinkamiausius apskaitos sprendimus.
veikmes%20statyba
Renata Baliūnaitė, Vyr. buhalterė

UAB „Veikmės statyba“

EY Vedlį naudojame neseniai. Esame apskaitos ir audito paslaugas teikianti įmonė, todėl yra svarbu, kad randame naudingos informacijos apskaitos, audito bei teisiniais klausimais vienoje vietoje. Pastoviai peržiūriu video seminarus. Pastaruoju metu domina seminarai ir kiti klausimai apie SAF-T rinkmenos ruošimą ir malonu EY Vedlys dažnai rašo šia tema.
logo_apskaita%20ir%20turtas
Rima Grudulienė, Direktorė

UAB „Apskaita ir turtas“

Kodėl man patinka EY Vedlys? Visų pirma, dėl to, kad atsakant į paklausimus nežiūrima vien tik į vieną įstatymą, bet apimami ir mokesčių įstatymai, civilinis kodeksas ir kt. teisės aktai, kurie gali turėti įtakos situacijai, todėl pateikiami atsakymai yra visapusiški. Be to, operatyviai reaguojama į įvairias teisės aktų naujienas ir realias situacijas šalyje. Pastoviai organizuojami seminarai, kuriuos galima peržiūrėti vaizdo įrašuose.
logo_fertex
Olga Naumova, Vyr.buhalterė

UAB „Ferteksos Transportas“

EY Vedlį atradau prieš pusę metų. Naudoju portalą gilinti žinias, detalizuotis įstatymų vingrybėse, kai galimas dviprasmiškas traktavimas. Labai patogu, nes EY Vedlio komentaruose ir video medžiagoje konsultantai pateikia trumpą, aiškų ir profesionalų paaiškinimą. Taip taupau savo laiką, neieškodama įvairių išaiškinimų, komentarų ir praktikos internete ar įstatymų komentaruose. Taip pat patinka paskaityti ir paklausyti komentarus, tiesiogiai nesusijusius su dabartinės veiklos poreikiais, akiračiui praplėsti, susivokti kitų įmonių veiklos specifikoje ir problematikoje. Platesnis požiūris padeda bendraujant su klientais lengviau suvokti jų reikalavimus ir galimybes rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.
logo_avis_litdeal
Giedre Zaleniakaite, CFO

UAB „Litideal“