COVID-19

Vedlio komanda seka naujausią informaciją apie COVID-19 virusą ir jo įtaką mokesčių, apskaitos ir teisės sritims. Jūsų patogumui reguliariai pateiksime visas aktualiausias naujienas.

Jei turite klausimų COVID-19 tema, tačiau žemiau nerandate atsakymo į savo klausimą, kviečiame išsibandyti Demo ir pasinaudoti galimybe užduoti mums 1 klausimą nemokamai.


Klausiate - atsakome

PVM atskaitos procento apskaičiavimas gavus subsidiją mikroįmonėms

2020-09-21 Mokesčiai
E. Džekčiorius

Kaip apskaičiuoti metinėje PVM deklaracijoje deklaruojamą pirkimo (importo) PVM atskaitos procentą, kai mišrią veiklą vykdanti mikroįmonė gauna subsidiją likvidumui išsaugoti?

Subsidijos mikroįmonėms panaudojimo registravimas apskaitoje

2020-09-09 Mokesčiai, Apskaita
L. Šileikienė

Kaip apskaitoje registruoti subsidijos mikroįmonėms panaudojimą?

Nuomotojo ekstremalios situacijos metu nuomininkui suteiktos 100 proc. nuolaidos patalpų nuomos mokesčiui traktavimas PVM tikslais

2020-08-24 Mokesčiai
E. Džekčiorius

Kokios PVM prievolės kyla nuomotojams, kurie ekstremalios situacijos Lietuvoje metu nuomininkams suteikia 100 proc. nuolaidą patalpų nuomos mokesčiui ir kitiems su juo susijusiems kaštams?

Mikroįmonių prievolė registruotis PVM mokėtojais Lietuvoje, kai dėl iš valstybės gautų subsidijų viršijama nustatyta 45 tūkst. Eur atlygio riba

2020-08-12 Mokesčiai
E. Džekčiorius

Ar iš valstybės gaunamos subsidijos mikroįmonių likvidumui išsaugoti turi būti įtraukiamos į metinę 45 tūkst. Eur atlygio iš PVM apmokestinamos veiklos ribą, kurią viršijus kyla prievolė registruotis PVM mokėtoju Lietuvoje?