Apie EY Vedlį

EY Vedlys – mokesčių, apskaitos ir teisės portalas

EY Vedlio portale buhalteriai, finansų vadovai bei kiti mokesčių, apskaitos ir teisės profesionalai randa patikimą informaciją vienoje vietoje.
Naudotojai gali skaityti naujienas ir straipsnius, žiūrėti video apžvalgas ir el. seminarus, naudotis skaičiavimo įrankiais, užduoti klausimus EY ekspertams, nagrinėti situacijų duomenų bazę bei naudotis kitais funkcionalumais.
Turinį EY Vedlyje ruošia didelis būrys įvairių sričių EY ekspertų, dėl to galime pasiūlyti išskirtines vertes portalo naudotojams. Užtikriname, kad čia rasite EY kokybės ženklu pažymėtą informaciją, visus atsakymus, praktinius įrankius bei pagalbą sprendžiant sudėtingus darbinius iššūkius.
Kviečiame prisijungti prie EY Vedlio bendruomenės!


Kodėl verta rinktis EY Vedlį?

  • Patikimumas ir EY kokybė
    EY Vedlio portalą sukūrė EY („Ernst & Young Baltic”) komanda. EY yra profesinių paslaugų Baltijos šalyse lyderė. Daugiau nei 700 specialistų Baltijos šalyse vienijanti bendrovė teikia audito ir kitas užtikrinimo paslaugas, konsultacijų, mokesčių, apskaitos, strategijos, sandorių, teisines paslaugas.

    EY Vedlio naudotojai gali būti užtikrinti, kad visą portale skelbiamą turinį ruošia EY ekspertai pritaikydami savo ilgametę patirtį, žinias ir įgūdžius.

  • Plati turinio tematika
    EY Vedlio portale nagrinėjama daugiau nei 100 mokesčių, apskaitos ir teisės temų, kurios naudotojų patogumui yra struktūruotai suskirstytos. EY Vedlyje publikuojamos EY ekspertų parengtos įžvalgos, nagrinėjamas sudėtingas turinys ir EY leidiniai, kurie nėra publikuojami jokiuose kituose šaltiniuose. Taip pat skelbiama kasdienė aktuali mokesčių, apskaitos ir teisės informacija. 

Kainos

Visais EY Vedlio funkcionalumais galima naudotis tik įsigijus prenumeratos planą. Prieš tai galite išbandyti nemokamą EY Vedlio portalo versiją 14 d.
Dėl individualių pasiūlymų kreipkitės nurodytais kontaktais.

 

Prenumeratos planai Nemokama versija 14d.Info icon
Nemokamai
Užsiregistravęs naudotojasInfo icon
Nemokamai
StandartinisInfo icon
29 Eur/mėn
PremiumInfo icon
49 Eur/mėn
Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos Atrinktos iš įvairių patikimų šaltinių ir pritaikytos specialiai Jums. 1 naujiena 1 naujiena/mėn    
Naujienlaiškiai Svarbiausia informacija mokesčių, apskaitos ir teisės temomis – tiesiai į Jūsų el. paštą.        
„Naudinga“ puslapiai Teorinė išsami informacija apie pagrindinius mokesčius.        
Video apžvalgos Trumpos ir informatyvios apžvalgos. Per kelias minutes išgirskite tai, ką svarbu žinoti mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams. 1 video apžvalga      
El. seminarų įrašai Jeigu tiesioginės transliacijos laikas yra netinkamas – žiūrėkite įrašą Jums patogiu metu. 1 el. seminaro įrašas      
Skaičiavimo įrankiai Net 13 skaičiavimo įrankių, kurie praverčia atliekant tiek kasdienius, tiek sudėtingus skaičiavimus. Kai kurių skaičiavimo įrankių nerasite niekur kitur. 1 paskaičiavimas      
El. seminarai Aktuali informacija ir praktinės EY ekspertų įžvalgos, padedančios mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams spręsti kasdien iškylančius profesinius klausimus. El. seminaro metu žiūrovai gali užduoti klausimus.        
Straipsniai Išsamūs EY ekspertų parengti komentarai ir įžvalgos mokesčių, apskaitos ir teisės temomis. Šis turinys nėra skelbiamas jokiuose kituose šaltiniuose. 1 straipsnis      
Situacijų duomenų bazė Daugiau nei 1000 kasdienių ir specifinių situacijų, kurias komentuoja įvairių sričių EY ekspertai. Duomenų bazė yra nuolat pildoma. 1 situacija      
„Premium“ naujienlaiškiai EY ekspertų atrinkta ir apibendrinta ketvirčio informacija mokesčių, apskaitos ir teisės temomis – tiesiai į Jūsų el. paštą.        
„Užduokite klausimą" Galimybė užduoti klausimus EY ekspertams mokesčių, apskaitos ir teisės temomis.        
„Premium“ el. seminarai ir renginiai Sudėtingos temos ir praktinės EY ekspertų analizės. El. seminarų metu žiūrovai gali užduoti klausimus.        
  Registruotis Prisijungti Užsakyti Užsakyti

 

Temos

Puslapyje Temos yra nagrinėjama daugiau nei 100 mokesčių, apskaitos ir teisės temų, kurios naudotojų patogumui yra struktūruotai suskirstytos. Pasirinkę dominančią temą, naudotojai randa su ja susijusias naujienas, situacijas, el. seminarus, video apžvalgas, skaičiuokles ir kitą turinį.

Darbuotojai

Turtas

Prekės ir paslaugos

Pajamos ir sąnaudos

VMI mokesčių administravimas

VMI mokesčių deklaravimas juridiniams asmenims

Įmonių grupė

Akcininkai

Peržiūrėti visas temas

Naujienos

EY Vedlyje publikuojamos mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos yra atrenkamos iš įvairių patikimų šaltinių. Jas ruošia plataus kompetencijų spektro EY ekspertai, todėl galime pasiūlyti didelę temų įvairovę ir užtikrinti, kad EY Vedlio portalo naudotojai nepraleistų svarbiausios informacijos.
Taip pat EY Vedlio naudotojai gali gauti nemokamus naujienlaiškius. Naudotojai gali pasirinkti:

- gauti naujienlaiškį kai tik yra paskelbta nauja informacija
arba
- gauti naujienlaiškį vieną kartą per savaitę (pirmadieniais), kuriame pateikiama visa praėjusios savaitės informacija.

Daugiausia dėmesio skiriame temų aktualumui, todėl EY Vedlio naudotojai gauna tik pačias svarbiausias naujienas.

Situacijos

EY Vedlio „Premium“ klientai gali neribotai užduoti klausimus EY ekspertams ir naudotis Mokesčių, apskaitos ir teisės situacijų duomenų baze. EY Vedlio Situacijų duomenų bazė yra nuolat pildoma, o šiuo metu joje rasite daugiau nei 1000 kasdienių ir specifinių situacijų, kurias komentuoja įvairių sričių EY ekspertai.

Mokesčių situacijų duomenų bazė

Apskaitos situacijų duomenų bazė

Teisinių situacijų duomenų bazė

Vedlio TV: video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV: video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV: video apžvalgos ir el. seminarai

Užduokite klausimą

EY Vedlio „Premium“ klientai gali neribotai užduoti klausimus EY ekspertams.

Kaip tai veikia?

- Turėdami „Premium“ prenumeratos planą, Jūs galite neribotai naudotis Mokesčių situacijų duomenų baze – skaityti kitoms bendrovėms kylančius klausimus, nagrinėti EY ekspertų parengtus atsakymus;
- Jeigu nerandate Jus dominančių atsakymų, galite užduoti savo klausimą;
-Gavę Jūsų klausimą, mes jį peržiūrime bei perduodame EY ekspertams, kurie specializuojasi konkrečioje srityje ir gali išsamiai atsakyti;
- Atsakymus talpiname Situacijų duomenų bazėje.

 

 

Skaičiavimo įrankiai