Apie EY Vedlį

Sudėtingi dalykai paprastai! EY Vedlys – mokesčių, apskaitos ir teisės informacija vienoje vietoje.

EY Vedlio portale įmonės buhalteriai, finansų vadovai ir kiti mokesčių, apskaitos bei  teisės specialistai gali rasti visą aktualią informaciją vienoje vietoje neišeidami iš namų. EY Vedlio veikloje dalyvauja daugiau nei 300 EY ekspertų, todėl galite būti užtikrinti, kad čia rasite tik kokybišką informaciją ir nepraleisite svarbių naujienų mokesčių, apskaitos bei teisės klausimais.

 

Kodėl verta rinktis EY Vedlį?

„Klausiate – atsakome“: išskirtinė galimybė užduoti neribotą klausimų kiekį, į kuriuos atsako EY ekspertai;

Praktinių situacijų duomenų bazė: sužinokite su kokiais iššūkiais susiduria kitos įmonės ir pritaikykite tinkamus sprendimus savo veikloje;

EY Vedlio TV: organizuojame el. seminarus ir video apžvalgas. Mūsų turinį kuria įvairių sričių EY ekspertai, todėl pateikiame ne tik populiarias ir plačiai auditorijai svarbias naujienas, bet ir nagrinėjame itin specifines temas;

Skaičiuoklės: esame sukūrę 14 skaičiuoklių. Kai kurių nerasite niekur kitur;

Naujienos: atrenkame aktualias naujienas ir pateikiame jas kiekvieną dieną.

 

Taupykite savo laiką ir pinigus su EY Vedliu. Išbandykite NEMOKAMAI!

 

Kaip įsigyti EY Vedlį?

Visomis EY Vedlio paslaugomis galima naudotis tik įsigijus EY Vedlio planą. Mokamos paslaugos yra skirtos bendrovės darbuotojams. Prieš įsigydami planą, EY Vedlio paslaugas galite išbandyti nemokamai viršutiniame meniu pasirinkę "Išbandyk". 

Jei Jums būtų aktualus didesnis naudotojų skaičius, kreipkitės nurodytais kontaktais ir Jums pateiksime individualų pasiūlymą.

Naujienos

EY Vedlyje publikuojamos aktualiausios naujienos mokesčių, apskaitos ir teisės temomis. Straipsnius kruopščiai atrenka ir ruošia EY ekspertai, todėl galite būti užtikrinti, jog nepraleisite svarbiausios informacijos.

Taip pat EY Vedlio naudotojai gali gauti nemokamus naujienlaiškius. Naudotojai gali pasirinkti:

- gauti naujienlaiškį kai tik yra paskelbta nauja informacija
arba
- gauti naujienlaiškį vieną kartą per savaitę (pirmadieniais), kuriame pateikiama visa praėjusios savaitės informacija.

Daugiausia dėmesio skiriame temų aktualumui, todėl EY Vedlio naudotojai gauna tik pačias svarbiausias naujienas.

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Klausiate - atsakome

Įsigiję EY Vedlio planą, turite galimybę užduoti neribotą klausimų kiekį EY ekspertams mokesčių, apskaitos ir teisės klausimais! 
 

Kaip tai veikia?

1. Jūs turite prieigą prie „Klausimų – atsakymų“ duomenų bazės ir galite neribotai ja naudotis – matyti kitų EY Vedlio naudotojų užduotus klausimus, susipažinti su praktikoje pasitaikančiomis situacijomis;

2. Neradę atsakymo, turite galimybę užduoti savo klausimą;

3. Klausimus mes perduodame EY ekspertams, kurie parengia atsakymus pagal jūsų pateiktą informaciją;

4. Visus atsakytus klausimus talpiname į “Klausimų - atsakymų” duomenų bazę. 

 

Prieš įsigydami planą, EY Vedlį galite išbandyti nemokamai 30 dienų. Per šį laikotarpį galėsite užduoti vieną klausimą.  

 

Skaičiuoklės

EY Vedlio skaičiuoklės yra unikalios, kai kurių iš jų nerasite niekur kitur. Įsigiję EY Vedlio planą, galite naudotis net 14 skirtingų skaičiuoklių, kurios dažniau ar rečiau yra reikalingos mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams. Užsiregistravę, bet plano neįsigiję naudotojai, gali naudotis dalimi skaičiuoklių. 
 

Dažniausiai naudojamos skaičiuoklės:

Atleidimo iš darbo skaičiuoklė
VDU skaičiuoklė
Pajamų natūra skaičiuoklė
PM lengvatų skaičiuoklė
Investicinio projekto lengvatos taikymo skaičiuoklė
Dienpinigių skaičiuoklė

Visas skaičiuokles galite rasti čia.

Prieš įsigydami planą, EY Vedlį galite išbandyti nemokamai 30 dienų. 

EY Vedlys tai puikus ir patogus naujienų portalas, kuriame galima lengvai ir greitai rasti informaciją apskaitos, mokesčių, teisės klausimais vienoje vietoje. Labai džiugu, kad portale galima rasti daug informacijos įvairiomis temomis. Taip pat dėkojame už greitą ir aiškų atsakymą į pateiktą užklausą. Puiki galimybė peržiūrėti seminarų įrašus, jei negali sudalyvauti tiesiogiai seminare. EY Vedlys tikras kasdieninis pagalbininkas iškilus klausimui, ar tiesiog norint greitai ir lengvai rasti reikiamos naujausios ir aktualiausios informacijos. Ačiū Jūsų profesionaliai komandai!
logo_cola
Daiva Diržinauskienė, Baltijos mokesčių ir apskaitos vadovė

UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“

Visa svarbiausia finansinė ir teisinė informacija vienoje vietoje, didžiulė bazė, nuolatiniai atnaujinimai, seminarai, praktiniai patarimai ir aktualijos. Su EY Vedlio pagalba tiesiog neįmanoma praleisti svarbiausių naujienų. Labai patogu ir paprasta naudotis.
logo_cityservice
Mark Eljašov, Buhalterijos padalinio vadovas

UAB „City Service“

EY Vedlyje visada galima rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Labai naudingi nemokami el. seminarai. Rubrikoje „Situacijos“ galima rasti atsakymus į klausimus pagal atskiras sritis (mokesčių, apskaitos, teisines). Tai yra labai patogu paieškai.
lifosa_logo
Regvita Ivanovienė, Finansų direktorė

AB „Lifosa“

EY Vedlio paslaugomis naudojamės jau antrus metus. Antrųjų metų prenumeratą pasirinkome, nes įvertinome, kad mūsų įmonei tikrai yra nauda. Esame pasinaudoję paklausimų galimybe tiek mokesčių, tiek apskaitos klausimais – atsakymai buvo išsamūs ir profesionalūs ir padėjo priimant sprendimus.Taip pat teko pasinaudoti skaičiuoklių funkcionalumu. Labai gerai vertinu el. seminarus aktualiomis temomis – būtent temų aktualumas ir praktiškumas labai didelis privalumas. Teigiamai vertinu ir EY gaunamą naujienlaiškį, kuriame galima matyti naują ir aktualią mokestinę, apskaitinę ar teisinę informaciją. Apibendrinant – EY Vedlys – labai praktiškas ir paprastas įrankis, kur vienoje vietoje galima rasti ar gauti apskaitinę, mokestinę ir teisinę informaciją iš kompetetingų šaltinių.
logo_cgates_1
Arūnas Katinas, Vyr. buhalteris

UAB „Cgates“

Dėkoju EY vedlio komandai už kokybišką turinį, aktualias temas bei ekspertines žinias, taip svarbias vertinant ir užtikrinant įmonei tinkamiausius apskaitos sprendimus.
veikmes%20statyba
Renata Baliūnaitė, Vyr. buhalterė

UAB „Veikmės statyba“

EY Vedlį naudojame neseniai. Esame apskaitos ir audito paslaugas teikianti įmonė, todėl yra svarbu, kad randame naudingos informacijos apskaitos, audito bei teisiniais klausimais vienoje vietoje. Pastoviai peržiūriu video seminarus. Pastaruoju metu domina seminarai ir kiti klausimai apie SAF-T rinkmenos ruošimą ir malonu EY Vedlys dažnai rašo šia tema.
logo_apskaita%20ir%20turtas
Rima Grudulienė, Direktorė

UAB „Apskaita ir turtas“

Kodėl man patinka EY Vedlys? Visų pirma, dėl to, kad atsakant į paklausimus nežiūrima vien tik į vieną įstatymą, bet apimami ir mokesčių įstatymai, civilinis kodeksas ir kt. teisės aktai, kurie gali turėti įtakos situacijai, todėl pateikiami atsakymai yra visapusiški. Be to, operatyviai reaguojama į įvairias teisės aktų naujienas ir realias situacijas šalyje. Pastoviai organizuojami seminarai, kuriuos galima peržiūrėti vaizdo įrašuose.
logo_fertex
Olga Naumova, Vyr.buhalterė

UAB „Ferteksos Transportas“

EY Vedlį atradau prieš pusę metų. Naudoju portalą gilinti žinias, detalizuotis įstatymų vingrybėse, kai galimas dviprasmiškas traktavimas. Labai patogu, nes EY Vedlio komentaruose ir video medžiagoje konsultantai pateikia trumpą, aiškų ir profesionalų paaiškinimą. Taip taupau savo laiką, neieškodama įvairių išaiškinimų, komentarų ir praktikos internete ar įstatymų komentaruose. Taip pat patinka paskaityti ir paklausyti komentarus, tiesiogiai nesusijusius su dabartinės veiklos poreikiais, akiračiui praplėsti, susivokti kitų įmonių veiklos specifikoje ir problematikoje. Platesnis požiūris padeda bendraujant su klientais lengviau suvokti jų reikalavimus ir galimybes rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.
logo_avis_litdeal
Giedre Zaleniakaite, CFO

UAB „Litideal“