Apie EY Vedlį

EY Vedlys – mokesčių, apskaitos ir teisės portalas

EY Vedlio portale buhalteriai, finansų vadovai bei kiti mokesčių, apskaitos ir teisės profesionalai randa patikimą informaciją vienoje vietoje.
Naudotojai gali skaityti naujienas ir straipsnius, žiūrėti video apžvalgas ir el. seminarus, naudotis skaičiavimo įrankiais, užduoti klausimus EY ekspertams, nagrinėti situacijų duomenų bazę bei naudotis kitais funkcionalumais.
Turinį EY Vedlyje ruošia didelis būrys įvairių sričių EY ekspertų, dėl to galime pasiūlyti išskirtines vertes portalo naudotojams. Užtikriname, kad čia rasite EY kokybės ženklu pažymėtą informaciją, visus atsakymus, praktinius įrankius bei pagalbą sprendžiant sudėtingus darbinius iššūkius.
Kviečiame prisijungti prie EY Vedlio bendruomenės!


Kodėl verta rinktis EY Vedlį?
 

  • Patikimumas ir EY kokybė
    EY Vedlio portalą sukūrė EY („Ernst & Young Baltic”) komanda. EY yra profesinių paslaugų Baltijos šalyse lyderė. Daugiau nei 700 specialistų Baltijos šalyse vienijanti bendrovė teikia audito ir kitas užtikrinimo paslaugas, konsultacijų, mokesčių, apskaitos, strategijos, sandorių, teisines paslaugas.

    EY Vedlio naudotojai gali būti užtikrinti, kad visą portale skelbiamą turinį ruošia EY ekspertai pritaikydami savo ilgametę patirtį, žinias ir įgūdžius.

  • Plati turinio tematika
    EY Vedlio portale nagrinėjama daugiau nei 100 mokesčių, apskaitos ir teisės temų, kurios naudotojų patogumui yra struktūruotai suskirstytos. EY Vedlyje publikuojamos EY ekspertų parengtos įžvalgos, nagrinėjamas sudėtingas turinys ir EY leidiniai, kurie nėra publikuojami jokiuose kituose šaltiniuose. Taip pat skelbiama kasdienė aktuali mokesčių, apskaitos ir teisės informacija. 

Kainos

Visais EY Vedlio funkcionalumais galima naudotis tik įsigijus prenumeratos planą. Prieš tai galite išbandyti nemokamą EY Vedlio portalo versiją 14 d.
Dėl individualių pasiūlymų kreipkitės nurodytais kontaktais.

 

Prenumeratos planai Nemokama versija 14d.Info icon
Nemokamai
Užsiregistravęs naudotojasInfo icon
Nemokamai
StandartinisInfo icon
29 Eur/mėn
PremiumInfo icon
49 Eur/mėn
Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos Atrinktos iš įvairių patikimų šaltinių ir pritaikytos specialiai Jums. 1 naujiena 1 naujiena/mėn    
Naujienlaiškiai Svarbiausia informacija mokesčių, apskaitos ir teisės temomis – tiesiai į Jūsų el. paštą.        
„Naudinga“ puslapiai Teorinė išsami informacija apie pagrindinius mokesčius.        
Video apžvalgos Trumpos ir informatyvios apžvalgos. Per kelias minutes išgirskite tai, ką svarbu žinoti mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams. 1 video apžvalga      
El. seminarų įrašai Jeigu tiesioginės transliacijos laikas yra netinkamas – žiūrėkite įrašą Jums patogiu metu. 1 el. seminaro įrašas      
Skaičiavimo įrankiai Net 13 skaičiavimo įrankių, kurie praverčia atliekant tiek kasdienius, tiek sudėtingus skaičiavimus. Kai kurių skaičiavimo įrankių nerasite niekur kitur. 1 paskaičiavimas      
El. seminarai Aktuali informacija ir praktinės EY ekspertų įžvalgos, padedančios mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams spręsti kasdien iškylančius profesinius klausimus. El. seminaro metu žiūrovai gali užduoti klausimus.        
Straipsniai Išsamūs EY ekspertų parengti komentarai ir įžvalgos mokesčių, apskaitos ir teisės temomis. Šis turinys nėra skelbiamas jokiuose kituose šaltiniuose. 1 straipsnis      
Situacijų duomenų bazė Daugiau nei 1000 kasdienių ir specifinių situacijų, kurias komentuoja įvairių sričių EY ekspertai. Duomenų bazė yra nuolat pildoma. 1 situacija      
„Premium“ naujienlaiškiai EY ekspertų atrinkta ir apibendrinta ketvirčio informacija mokesčių, apskaitos ir teisės temomis – tiesiai į Jūsų el. paštą.        
„Užduokite klausimą" Galimybė užduoti klausimus EY ekspertams mokesčių, apskaitos ir teisės temomis.        
„Premium“ el. seminarai ir renginiai Sudėtingos temos ir praktinės EY ekspertų analizės. El. seminarų metu žiūrovai gali užduoti klausimus.        
  Registruotis Prisijungti Užsakyti Užsakyti

 

Naujienos

EY Vedlyje publikuojamos aktualiausios naujienos mokesčių, apskaitos ir teisės temomis. Straipsnius kruopščiai atrenka ir ruošia EY ekspertai, todėl galite būti užtikrinti, jog nepraleisite svarbiausios informacijos.

Taip pat EY Vedlio naudotojai gali gauti nemokamus naujienlaiškius. Naudotojai gali pasirinkti:

- gauti naujienlaiškį kai tik yra paskelbta nauja informacija
arba
- gauti naujienlaiškį vieną kartą per savaitę (pirmadieniais), kuriame pateikiama visa praėjusios savaitės informacija.

Daugiausia dėmesio skiriame temų aktualumui, todėl EY Vedlio naudotojai gauna tik pačias svarbiausias naujienas.

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Vedlio TV - aktualios video apžvalgos ir el. seminarai

Klausiate - atsakome

Įsigiję EY Vedlio planą, turite galimybę užduoti neribotą klausimų kiekį EY ekspertams mokesčių, apskaitos ir teisės klausimais! 
 

Kaip tai veikia?

1. Jūs turite prieigą prie „Klausimų – atsakymų“ duomenų bazės ir galite neribotai ja naudotis – matyti kitų EY Vedlio naudotojų užduotus klausimus, susipažinti su praktikoje pasitaikančiomis situacijomis;

2. Neradę atsakymo, turite galimybę užduoti savo klausimą;

3. Klausimus mes perduodame EY ekspertams, kurie parengia atsakymus pagal jūsų pateiktą informaciją;

4. Visus atsakytus klausimus talpiname į “Klausimų - atsakymų” duomenų bazę. 

 

Prieš įsigydami planą, EY Vedlį galite išbandyti nemokamai 30 dienų. Per šį laikotarpį galėsite užduoti vieną klausimą.  

 

Skaičiuoklės

EY Vedlio skaičiuoklės yra unikalios, kai kurių iš jų nerasite niekur kitur. Įsigiję EY Vedlio planą, galite naudotis net 14 skirtingų skaičiuoklių, kurios dažniau ar rečiau yra reikalingos mokesčių, apskaitos ir teisės specialistams. Užsiregistravę, bet plano neįsigiję naudotojai, gali naudotis dalimi skaičiuoklių. 
 

Dažniausiai naudojamos skaičiuoklės:

Atleidimo iš darbo skaičiuoklė
VDU skaičiuoklė
Pajamų natūra skaičiuoklė
PM lengvatų skaičiuoklė
Investicinio projekto lengvatos taikymo skaičiuoklė
Dienpinigių skaičiuoklė

Visas skaičiuokles galite rasti čia.

Prieš įsigydami planą, EY Vedlį galite išbandyti nemokamai 30 dienų.