Apie EY

Profesinių paslaugų bendrovė „EY“ (ankščiau žinoma kaip „Ernst & Young“) – audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, valdymo ir įmonių sandorių konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vienijanti beveik 600 joje dirbančių specialistų ir priklausanti pasauliniam „EY“ tinklui. Per 25-ius metus Baltijos rinkoje mes padėjome savo darbuotojams, klientams ir plačiajai visuomenei atskleisti ir realizuoti galimybes.

„EY“ yra „EY Global“ narė – viena iš pirmaujančių pasaulyje organizacijų, teikiančių audito, mokesčių, sandorių ir verslo konsultavimo paslaugas. Daugiau nei 250 000 mūsų specialistų visame pasaulyje vienija bendros vertybės ir tvirtas pasiryžimas siekti kokybės.

Mūsų tikslas ‒ prisidėti prie valstybių, kuriose dirbame, ir mūsų klientų bei darbuotojų raidos. Mūsų bendros pastangos yra nukreiptos kurti veiksmingesnį pasaulį ir darbo aplinką. Mes, „EY“, suprantame savo vaidmenį skatinant pasitikėjimą rinkos ekonomika visame pasaulyje. Pasitelkdami tarptautinio tinklo patirtį ir kompetenciją, nuolat pristatome pažangiausias tarptautines paslaugas, siekdami veiksmingai bendradarbiauti su įvairiomis interesų grupėmis ir pasiūlyti pozityvius pokyčius mūsų klientams, darbuotojams ir visuomenei. Drauge mes padedame kurti geresnį pasaulį mums visiems ir ateities kartoms.

Daugiau informacijos: www.ey.com