Apie EY

Profesinių paslaugų bendrovė EY (anksčiau žinoma kaip „Ernst & Young”) teikia keturias pagrindines paslaugų kategorijas - Audito, Konsultacijų, Strategijos ir Sandorių bei Mokesčių. 


Gerai išmanydami savo klientų veiklos sektorius mes padedame organizacijoms pasinaudoti galimybėmis, vertinti ir valdyti rizikas, taip užtikrinant tvarų augimą.
EY tikslas - kurti veiksmingesnį pasaulį. Tai padeda įgyvendinti nuolatinis paslaugų kokybės gerinimas, investicijos į talentų ugdymą bei inovacijas. Mūsų įžvalgos ir kokybiškos paslaugos padeda užtikrinti efektyviai veikiančias kapitalo rinkas, skatina skaidrumą ir palaiko investuotojų pasitikėjimą. Mes ugdome puikius lyderius, kurie, dirbdami komandose, tesi mūsų pažadus visoms suinteresuotosioms šalims. Taip atliekame svarbų vaidmenį kurdami veiksmingesnį pasaulį savo darbuotojams, klientams ir bendruomenėms.


EY komandoje visame pasaulyje dirba daugiau nei 300 000 žmonių, o Lietuvoje – daugiau nei 300. Klientams šis didelis būrys specialistų nuolat padeda prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio ir kurti pridėtinę vertę.

Daugiau apie EY