meeting_office_ey_recommends
EY rekomenduoja

2020 m. pelno mokesčio apskaičiavimui bus taikomos supaprastintos Kainodaros taisyklės

2020-11-13 Mokesčiai
L. Šileikienė

Pakeistos Kainodaros taisyklių nuostatos, kurios leis paprasčiau pagrįsti mažos pridėtinės vertės paslaugų kainas, nerengti pagrindinės ir/ar šalies bylų, kai kontroliuojamieji sandoriai vykdomi tarp Lietuvos mokesčių mokėtojų ir kt.

money_coins_ey_recommends
EY rekomenduoja

VMI primena: padidėjus 2021 m. MMA ir MVA, keisis NPD ir neapmokestinamų dienpinigių į užsienį dydžiai

2020-10-21 Mokesčiai
L. Šileikienė

LR Vyriausybė patvirtino 2021 m. minimalią mėnesinę algą (MMA) - 642 Eur, minimalųjį valandinį atlygį (MVA) - 3,93 Eur. Padidėjus MMA ir MVA, keisis 2021 m. mėnesio ir metų NPD apskaičiavimas bei neapmokestinamų GPM dienpinigių į užsienį dydžiai

ey_recommends_meeting_discussion
EY rekomenduoja

Paskelbtas sąrašas darbdavių, kuriuos tikrins Valstybinė darbo inspekcija

2020-09-30 Teisė
R. Žukaitė

Valstybinė darbo inspekcija paskelbė sąrašą ūkio subjektų, kuriuose 2020 m. IV ketvirtį planuojami bendriniai patikrinimai

ey_recommends_workers_construction
EY rekomenduoja

Švedija planuoja apmokestinti užsienio įmones, siunčiančias savo darbuotojus dirbti Švedijoje registruotų įmonių naudai

2020-09-16 Mokesčiai
L. Šileikienė

Švedijos vyriausybė siūlo nuo 2021 m. sausio 1 d. apmokestinti Švedijoje laikinai dirbančius užsienio darbuotojus - darbdaviu bus laikomas ekonominę naudą gaunantis, o ne atlyginimą mokantis vienetas

ey_recommends_tablet_green
EY rekomenduoja

VMI primena: Finansų rinkos dalyviai turės teikti papildomus duomenis

2020-09-07 Mokesčiai
J. Bagdonaitė

Bankai, kredito unijos, draudimo bendrovės ir kt. iki 2020 m. gruodžio 31 d. turi pateikti VMI informaciją apie fizinių ir juridinių asmenų atidarytų sąskaitų atstovus bei naudos gavėjus bei informuoti apie sudarytas sutartis dėl seifo kamerų nuomos

/

Naujausia informacija

Suminės darbo laiko apskaitos pagrindiniai taikymo principai
prieš 3 d. Teisė, ApskaitaM. Veržbickij

Koks yra pagrindinis suminės darbo laiko apskaitos taikymo principas?

covid_help
Aktuali informacija verslui dėl COVID-19
prieš 3 d. TeisėR. Žukaitė

EY ekspertų komanda dalinasi svarbiausiais teisinio reguliavimo aspektais, parengtais remiantis 2020 m. lapkričio 24 d. galiojusiais teisės aktais.

Išmokų, gautų pagal nekonkuravimo sutartis, apmokestinimas socialinio draudimo įmokomis
prieš 3 d. MokesčiaiS. Pocevičiūtė

Ar bendrovė turi skaičiuoti socialinio draudimo įmokas nuo fiziniam asmeniui išmokėtos nekonkuravimo išmokos?

scary_lady
VMI priminė apie bendrovėms kilusią SAF-T prievolę
prieš 3 d. Mokesčiai, ApskaitaM. Pociūnienė

VMI išsiuntė įmonėms informacinius pranešimus, kurių tikslas yra priminti apie prievolę būti pasirengusiems pateikti SAF-T rinkmeną. Tačiau tai dar nėra reikalavimas pateikti rinkmeną VMI

Skolų už patalpų nuomą nurašymo įforminimas
prieš 5 d. Mokesčiai, ApskaitaL. Šileikienė

Bendrovei nuomotojas nurašė dalį skolos už nuomą. Kokias dokumentais tai turėtų būti įfominta ir kokius įrašus reiktų užregistruoti apskaitoje?

Ilgalaikio materialaus turto vertės sumažėjimo atskleidimas metinėse finansinėse ataskaitose pagal TFAS
prieš 5 d. ApskaitaD. Vaicekauskas

Faktas, jog turtas yra naujas, savaime nėra pakankamas argumentas, jog nėra kitų šio turto nuvertėjimo požymių, todėl turto nuvertėjimo analizė neturėtų remtis vien tik turto naujumo veiksniu.

traffic
Pasikeitimai PVM klasifikatoriuje dėl naujų automobilių tiekimo į ES
prieš 5 d. MokesčiaiM. Pociūnienė

Nuo 2020 m. lapkričio 1 d. pasikeitė PVM13 ir PVM14 kodų aprašymai PVM klasifikatoriuje. Pakeitimas aktualus ir i.SAF pardavimo registruose deklaruojant naujų transporto priemonių tiekimą į ES.

Rodyti daugiau
EY Vedlį naudojame neseniai. Esame apskaitos ir audito paslaugas teikianti įmonė, todėl yra svarbu, kad randame naudingos informacijos apskaitos, audito bei teisiniais klausimais vienoje vietoje. Pastoviai peržiūriu video seminarus. Pastaruoju metu domina seminarai ir kiti klausimai apie SAF-T rinkmenos ruošimą ir malonu EY Vedlys dažnai rašo šia tema.
apskaita_ir_turtas_logo
Rima Grudulienė, Direktorė

UAB „Apskaita ir turtas“

Visa svarbiausia finansinė ir teisinė informacija vienoje vietoje, didžiulė bazė, nuolatiniai atnaujinimai, seminarai, praktiniai patarimai ir aktualijos. Su EY Vedlio pagalba tiesiog neįmanoma praleisti svarbiausių naujienų. Labai patogu ir paprasta naudotis.
city_service_logo
Mark Eljašov, Buhalterijos padalinio vadovas

UAB „City Service“

EY Vedlys tai puikus ir patogus naujienų portalas, kuriame galima lengvai ir greitai rasti informaciją apskaitos, mokesčių, teisės klausimais vienoje vietoje. Labai džiugu, kad portale galima rasti daug informacijos įvairiomis temomis. Taip pat dėkojame už greitą ir aiškų atsakymą į pateiktą užklausą. Puiki galimybė peržiūrėti seminarų įrašus, jei negali sudalyvauti tiesiogiai seminare. EY Vedlys tikras kasdieninis pagalbininkas iškilus klausimui, ar tiesiog norint greitai ir lengvai rasti reikiamos naujausios ir aktualiausios informacijos. Ačiū Jūsų profesionaliai komandai!
cola_logo
Daiva Diržinauskienė, Baltijos mokesčių ir apskaitos vadovė

UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“

Kodėl man patinka EY Vedlys? Visų pirma, dėl to, kad atsakant į paklausimus nežiūrima vien tik į vieną įstatymą, bet apimami ir mokesčių įstatymai, civilinis kodeksas ir kt. teisės aktai, kurie gali turėti įtakos situacijai, todėl pateikiami atsakymai yra visapusiški. Be to, operatyviai reaguojama į įvairias teisės aktų naujienas ir realias situacijas šalyje. Pastoviai organizuojami seminarai, kuriuos galima peržiūrėti vaizdo įrašuose.
fertex_tansport_logo
Olga Naumova, Vyr.buhalterė

UAB „Ferteksos Transportas“

EY Vedlį atradau prieš pusę metų. Naudoju portalą gilinti žinias, detalizuotis įstatymų vingrybėse, kai galimas dviprasmiškas traktavimas. Labai patogu, nes EY Vedlio komentaruose ir video medžiagoje konsultantai pateikia trumpą, aiškų ir profesionalų paaiškinimą. Taip taupau savo laiką, neieškodama įvairių išaiškinimų, komentarų ir praktikos internete ar įstatymų komentaruose. Taip pat patinka paskaityti ir paklausyti komentarus, tiesiogiai nesusijusius su dabartinės veiklos poreikiais, akiračiui praplėsti, susivokti kitų įmonių veiklos specifikoje ir problematikoje. Platesnis požiūris padeda bendraujant su klientais lengviau suvokti jų reikalavimus ir galimybes rasti abiem pusėm tinkamą sprendimą.
avis_litideal_logo
Giedre Zaleniakaite, CFO

UAB „Litideal“

EY Vedlyje visada galima rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Labai naudingi nemokami el. seminarai. Rubrikoje „Situacijos“ galima rasti atsakymus į klausimus pagal atskiras sritis (mokesčių, apskaitos, teisines). Tai yra labai patogu paieškai.
lifosa_logo
Regvita Ivanovienė, Finansų direktorė

AB „Lifosa“

Vedlio TV

Vedlio TV

Vedlio TV

Planai

Visomis EY vedlio paslaugomis galima naudotis tik įsigijus prieigos planą. Mokamos paslaugos yra skirtos bendrovės darbuotojams. Žemiau pateikiame šiuo metu siūlomus prieigos planus. Prieš įsigydami planą mokamas paslaugas galite išbandyti nemokamai viršutiniame meniu pasirinkę "Išbandyk".